Poptávka-EU.cz

Největší množství kvalitních a ověřených poptávek na jednom místě. B2B a B2C fungující systémy, chcete prodat nebo koupit, využijte inzerce zdarma na Poptávka EU.

Údržba komunikační zeleně

Datum vložení: 28.06.2020 / Datum platnosti: 12.07.2020

Základní informace

Údržba komunikační zeleně, si vzhledem
k rozsahu a četnosti prací, žádá nasazení výkonné techniky.
Používáme víceúčelový pracovní stroje UNIMOG U 130 a UNIMOG U500 vybavené otočnými rameny MULAG s celou řadou výměnných pracovních nástrojů....
Sekání příkopů a svahů podél komunikací a cest. Seřezávání jízdních profilů vozovek (strojní seřezávání větví stromů a křovin, které zasahují do vozovky a tím zmenšují jízdní profil). Seřezávání krajnic vozovek (odstranění nánosů zeminy a plevelů z krajnic, a to i pod svodidly - (voda začne odtékat do příkopů a netvoří kaluže). Štěpkování větví (rozdrcení větví na štěpky, které je možno rozptýlit na místě, nebo je odvézt do kompostárny - menší objem rostlinných odpadů = levnější likvidace). Odstraňování plevelů a nánosů nečistot na komunikacích agresivním kartáčem. Ačkoli je strojní údržba komunikační zeleně nanejvýš efektivní, jsou případy kdy je použití velkých strojů nevhodné, nebo zcela nemožné (omezený prostor, frekventovaný provoz, členitý terén a pod.) V tomto případě se možné použít ručně vedenou techniku, případně strunové vyžínače a křovinořezy. Více informací najdete na webových stránkách firmy a v příloze inzerátu.

Adresa a kontakty

Martin Javůrek - EKO-PATROL
IČ: 41699092
Papírenská 12,Praha 6,160 00
Telefon: +420 233 320 311
Fax: +420 233 323 695
E-mail: info@ekopatrol.cz
WWW: http://www.ekopatrol.cz